Aktuális állásajánlataink

Kizárólag regisztrált partnereink részére

I-COM Partner Programunk kiemelt ügyfeleink számára kifejlesztett és működtetett egyedi webáruház.

40 ezer cikkelemből Ön is összehasonlíthatja a Magyarországon forgalmazott szinte teljes termékválasztékot.

Központosított közbeszerzés

forgalmazott márkák

zöld iroda program

közbeszerzés

linkajánló

szótár

állásajánlatok

Nemzeti Fejlesztési Terv

Kereskedelmi képviselő

munkatársat keresünk. BUDAPEST, Újpest területén.

Feladatok:

  • Új partnerek szisztematikus felkutatása terv alapján
  • Meglévő partnerek kezelése
  • Árajánlat készítése, tendereken való részvétel, rendelés feldolgozása
  • Rendelések nyomon követése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Vállalatirányítási rendszer karbantartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Legalább 5 éves kereskedelmi képviselői gyakorlat, preferáltan B2B versenypiaci szektorban. Irodaszer iparági tapasztalatot komoly előnyként értékeljük
  • Tenderek írásában szerzett tapasztalat előny
  • Angol alapfokú nyelvtudás
  • Saját gépjármű használata
  • Észak-budapesti lakhely előny

Készségek:

  • Hunter típusú értékesítői attitűd
  • Csapatmunka
  • Önállóság és felelősségvállalás
  • Hatékony munkavégzés, problémamegoldás
  • Kiváló kommunikáció írásban, és szóban egyaránt
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Nyitott, pozitív személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jutalék
  • 8 órás munkaviszony
  • Változatos, önálló munkavégzés
  • Személyes asszisztencia a munkavégzéshez
  • Folyamatos szakmai, és értékesítői tréningek
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (Notebook, telefon) biztosított

Jelentkezni lehet:

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel: marketing@i-com.hu e-mailen.

Hírlevél

Szeretne hírt kapni legfrissebb akcióinkról?
Iratkozzon fel most!

Tudja -e Ön, hogy...

Az irodaellátás 10 aranyszabálya

KMOP-2009-1.1.4 Vállalati innováció támogatása

I-COM IRODAELLÁTÁS Kft. 1044 Budapest Ezred u. 2. Európa Center B2/5

Telefon: +36 1 688-1840, +36 1 688-1841

E-mail: info@i-com.hu

Neparazz.hu cikk gyűjtemény

Eastside Informatika honlapkészítés